למה שרת וירטואלי (VPS):

 1. VPS (שרת וירטואלי) הינו חלק משרת פיזי אך אינו קשור לשרת פיזי כזה או אחר, המשמעות היא שהחומרה שלו וירטואלית, ולכן VPS אינו תלוי בחומרה, כך שכאשר צצה תקלה בחומרה הפיזית של השרת, השרת הוירטואלי אינו נפגע ופשוט מדלג לשרת פיזי אחר. ולכן ל VPS קוראים גם מחשוב ענן, מאחר ואיננו יודעים בדיוק לאיזה מכונה פיזית ה VPS מחובר (כמובן שניתן לדעת אך אין לזה משמעות).
 2. ניתן לרכוש VPS לפי הצורך, במידת הצורך מגדילים את ה VPS בהדרגה לפי הגדילה של העסק שלך!
 3. הגדלת משאבי ה VPS לוקחת החצי דקה.
 4. ביצועי ה VPS טובים יותר מביצועים של שרת פיזי עם אותה חומרה (תלוי במערכת הוירטואליזציה).
 5. אין צורך בביצוע תחזוקת חומרה או החלפת חומרה ב VPS, מאחר והחומרה באחריות הספק.
 6. מאחר ואנו מדברים על מחשוב ענן, לרוב ל VPS (תלוי בספק) יש STORAGE חיצוני שאינו תלוי בשרת פיזי, מה שמאפשר עבודת דיסק קשיח עם ביצועים טובים יותר מדיסק מקומי.

 

 

למה דווקא אצלינו :

 1. אנו מאוד מאמינים בכך שהפרנסה שלך היא הפרנסה שלנו, וכך אנו גם נוהגים, השאיפה שלנו היא שהלקוח ירוויח מה VPS שאנו מספקים לו בדיוק כמו שזו השאיפה שלך.
 2. אנו מאמינים בשקיפות ולכן אנו מפרסמים את כל הארכיטקטורה הוירטואלית שלנו מרמת הראוטרים ועד רמת ה VPS.
 3. אנו יודעים איפה ניתן לחסוך ואיפה אסור, ולכן אנו מאמינים שדווקא אצלינו תקבלו את התמורה הכי טובה למחיר הן בשרת פיזי\אחסון שרת והן ב VPS.
 4. בוירטואליזציה אנו יודעים שעדיף שלא לחסוך, ולכן אנו משתמשים בשרתי VMWARE ESXi היציבים והוותיקים, עם בקרה וניהול של VC.
 5. אנו מספקים ממשק נוח המאפשר לכם לנהל את ה VPS שלכם גם כאשר הגדרות הרשת נפגעו ואיבדתם אותו, לרבות אפשרות "ריסטארט פיזי", קונסול וכמובן צפייה בסטטיטיקות.
 6. לעולם לא נגיע לשימוש מעבר ל 50% משאבי מעבדים על שרת פיזי, או 70% משאבי זכרון, כך שלא יהיו בעיות ביצועים ב VPS, וכמובן שתוכלו להגדיל את ה VPS מתי שתרצו וכמה שתרצו.
 7. מספיקה התקפה אחת בשביל לפגוע קשה בעסק, אנו מודעים לכך ולכן אנו מאפשרים ללקוחות שלנו להיות מוגנים ב defence pro – מוצר זה הוא בקטגוריית ה FW הלומד, שלומד את תעבורת ה VPS, וכאשר ישנן חריגות גדולות, מונע מהן להגיע אל ה VPS. כך שהתוכן שלכם נשאר חשוף לכל וה VPS נשאר זמין.
 8. לאחר מיצוי VPS בודד, השלב הבא הוא החזקת יותר מ VPS אחד, ומעליהם load balancer, אנו מומחים בהקמת תשתית CDN (ריבוי שרתי VPS או שרתים פיזיים במקומות שונים הנותנים את אותו שירות) או בהקמת תשתית רב שרתית (מעל לשרת VPS אחד באותו המקום). כך שגם כ VPS לא יספק את העסק שלך, אנו נהיה פה לתמוך, לייעץ וליישם את תוכנית הגדילה.
 9. כפי שניתן לראות בדף הארכיטקטורה שלנו, לכל מוצר צוואר בקבוק ישנו FAIL OVER, כך שהזמינות של ה VPS שלכם תהיה הכי קרובה ל 100%.
 10. אנו מתמחים גם בפתרונות שצריכים זמינות של 100%, על ידי מיקום VPS ים מרובים בחוות שונות ובמקומות שונים.