אנו מציעים לך לקחת VPS לשבועיים נסיון ללא התחייבות לנסות את השירות שאנו נותנים. התקנת ה VPS אינה כרוכה בתשלום.

אנו מאפשרים השכרת שרת VPS על בסיס חודשי וללא התחייבות, השרת VPS הינו דינאמי וגדל בהתאם לצורך העסק.

 

virtual private server הינו שרת וירטואלי פרטי, המאפשר ללקוח גישה לשרת כאילו היה שרת יעודי, אך עם כמות משאבים קטנה יותר, מה שמאפשר לעסקים קטנים להתחיל עם שרתים קטנים ללא צורך בהוצאה גדולה ראשונה ועם תזרים קבוע ומתאים לתזרים העסק. VPS גודל עם העסק וכל שינוי שרוצים לבצע בשרת VPS כרוך בכ10 דקות ולפעמים גם ריסטארט. לכן שרת VPS מאוד פופולארי.

 

יתרונות ב virtual private server:

1. High avalibility – אם הארכיטקטורה של השרתים נכונה, ה VPS לא מחובר לשרת פיזי אחד, אלא לתשתית שרתים פיזיים ושרתי סטורג' (כך זה אצלנו) מה שגורם לכך שאם שרת פיזי אחד נפל בגלל תקלה חומרתית, תקשורת או כל דבר אחר, ה VPS קופץ לשרת פיזי אחר מבלי שהגולשים ירגישו בכך.

2. תזרים מזומנים – ניתן להתחיל מ שרת VPS קטן עם תשלום חודשי קבוע וקטן שלא מכביד על העסק בתחילת דרכו, ועם התקדמות העסק מגדילים את ה שרת VPS בהתאם לצרכים.

3. שקט נפשי – אין ללקוח שום התעסקות עם חומרה, תקלות חומרה, ושליטה על כונני RAID ותחזוקתם, הלקוח מקבל שרת VPS שמסתיר לו את כל פעולות התחזוקה שלנו, וכמובן שפעולות התחזוקה שלנו לא מורגשות מבחינת הלקוח והגולשים (כגון החלפת זכרון, מעבדים, כוננים ואפילו הפלת שרת פיזי).

4. גמישות – פתרון על בסיס שרתים וירטואליים מאפשר שכפול שרת VPS תוך מספר שעות (בהתאם לגודל הכונן) ובכך במידה ותחליטו שאתם מעוניינים להרים שרת VPS נוסף לצורך פיצול עומסים, בתוך מספר שעות ה שרת VPS כבר יהיה זמין עם כל המידע והמערכות שקיימות על השרת בסיס.

 

אנו מציעים מגוון חבילות עבור שרתי ה VPS:

מעבדים זכרון כונן קשיח רוחב פס מחיר חודשי
1 512M 10G 5 מגה ביט לשניה 120 ש"ח לחודש
1 1G 15G 5 מגה ביט לשניה 230 ש"ח לחודש
2 2G 20G 5 מגה ביט לשניה 565 ש"ח לחודש
3 4G 30G 10 מגה ביט לשניה 885 ש"ח לחודש
4 6G 50G 20 מגה ביט לשניה 1270 ש"ח לחודש
כל חבילת שרת VPS ניתנת לשדרג את כמות הזכרון, נפח הדיסק, ורוחב הפס.
כל המחירים כוללים מע"מ כחוק.
המחיר אינו כולל רשיון למערכת הפעלה בתשלום.

ניתן להתקין גם מערכת הפעלה בתשלום על ה VPS לתקופת הנסיון ללא תשלום!

 

ליצירת קשר התקשרו
054-4384449 – עידו